Patroni medialni

 

                                          

 

TVP3 Krakow podst 

TVP Oddział w Krakowie

Telewizja Kraków od 51 lat towarzyszy wszystkim najważniejszym wydarzeniom społecznym, kultutralnym i sportowym w Małopolsce. Oddział TVP SA w Krakowie produkuje programy na anteny ogólnopolskie oraz współtworzy program TVP Info, uzupełniając go własnymi pozycjami. Oddział posiada redakcje terenowe w Tarnowie, Zakopanem i Nowym Sączu. Oprócz Małopolski w zasięgu technicznym Telewizji Kraków znajdują się trakże wschodnie rejony Śląska, zachodnie Podkarpacia oraz południowe woj. Świętokrzyskiego, daje to ok. 4 milionów potencjalnych widzów.


niebieskie logo 

 

TVP Oddział w Rzeszowie

Telewizję Rzeszów można odbierać dzięki naziemnej telewizji cyfrowej na terenie całego województwa podkarpackiego a także w przygranicznych rejonach Słowacji i Ukrainy. Jako telewizja regionalna przygotowuje i emituje programy informacyjne, sportowe i publicystyczne, poświęcone historii, przyrodzie, kulturze, sprawom społecznym.„Aktualności” – codzienny serwis informacyjny ukazuje się trzy razy dziennie i pokazuje najważniejsze wydarzenia w południowo-wschodniej Polsce. TVP Rzeszów to także oddział produkujący programy dla anten centralnych Telewizji Polskiej. Dysponuje wozem transmisyjnym i satelitarnym oraz innym nowoczesnym sprzętem umożliwiającym świadczenie usług na rynku telewizyjnym.

 

 radio rzeszow biale

Polskie Radio Rzeszów

Polskie Radio Rzeszów jest stacją radiową, o której sile decyduje tradycja, doświadczenie i - co najistotniejsze - wiarygodność. Rzetelne dziennikarstwo, posiadające silną bazę warsztatową, wspomagane najnowszymi osiągnięciami techniki w zakresie zarówno tworzenia programu (prędkość przepływu informacji) jak i jego jakości emisyjnej stanowi o tym, że Radio Regionalne postrzegane jest jako wiarygodne, rzetelne, godne zaufania i dobrze poinformowane medium.
Polskie Radio Rzeszów dociera do słuchaczy na terenie całego województwa, przekraczając jego granice administracyjne. Przekracza zatem zasięgi wszystkich lokalnych nadawców komercyjnych z terenu województwa podkarpackiego.

 

 

 

 

 

Współpracują z nami:

 

psw logo

Podkarpacka Strefa Wrażeń

 

Wspiera region podkarpacki, promując dziedzictwo kulturowe regionu. Podkarpacka Strefa Wrażeń opowiada o wyjątkowych ludziach, miejscach i wydarzeniach w regionie. Zespół postawił sobie ambitny cel: inspirować, cieszyć i pokazywać ciekawe oblicze Podkarpacia. W ramach projektu powstał również blog podkarpaccy.pl z dłuższymi materiałami dziennikarskimi.


 

 

 

Instytucja współfinansująca Lider projektu
 • Partner projektu
 • Partner projektu
 • Partner projektu
 • Partner projektu
 • Partner projektu
 • Patronat honorowy
 • Patronat honorowy
 • Patronat honorowy
 • Patronat honorowy
 • Patronat honorowy
 • Patronat honorowy
 • Patronat honorowy
Projekt współfinansowany przez Szwajcarię
w ramach szwajcarskiego programu współpracy
z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.
© Centrum UNEP/GRID-Warszawa 2022